Yağ Yakıcı Zayıflatıcı Diyetlik Çay Tarifi

0
1747

1. Yağ Yakıcı Zayıflatıcı Diyetlik Çay Tarifi

Her yolu deniyoruz, ama olmuyor. Aç kalarak mı? Tabiki hayır! Metabolizmamız yavaş olabilir, fazla hareket etmiyor olabiliriz. Yemek yerken doğru gıdalar almıyor ve karbonhidrat ağırlıklı besleniyor olabiliriz. Hazır gıdalar tüketiyor ve az suda içiyor olabiliriz. Eğer bu yazdıklarımı yapıyor iseniz zaten kilo vermek hayalden ibaret olacaktır. Ne aç kalarak ne de hareketlerimizi sınırlayarak zayıflayamayız. Vücut bir bütündür. Bütün organlarımız nasıl komut halinde yalnız ve grup halinde çalışıyorsa, yaşam şeklimizde bir bütün olarak devam etmeli. Beslenme alışkanlıklarımızdan başlayarak değişime hazırlanabiliriz. Sıvı alımı vücut açısından çok önemlidir. Pek tabi suyun yerini hiçbir içecek tutamaz ama, metabolizmamızı hızlandırıcı ve iştahımızı dengeleyen çok şifalı karışımları deneyebiliriz. Hatta 15 günde 4.5  kilo vermemiz bile mümkündür. Herşeyden yiyerek, her yemeğin tadını alarak zayıflamak mümkündür. Egzersizlerle desteklenir ve çayımızı doğru şekilde demleyip tüketirsek kilo vermek kaçınılmazdır. Bu çayı kullananlarda gözle görülen bir değişim yaşadıklarını gördüm ve kendımde 2 ayda 14 kılo verdım. Önemli olan yiyeceğimizi çok çiğneyip, mide de sindirmemek. Önce ağzımızda sonra midemizde. Karışımımızı içelim ve yediklerimize az da olsa dikkat edelim. Besin değeri yüksek yiyecekler yemeye özen gösterelim. Mucizevi bitki çaylarımız, içtikten maksimum on beş gün içinde etkisini mutlaka gösterecektir. Mucizevi derken tabi ki sihirli bir değnekle değil ! Bizim irademiz ve isteğimiz zayıflamamıza destek olacaktır. Bitkisel çaylar, vücudumuzun metabolik hızımızı artırdığı için çok rağbet görmekte ve bilinçli tüketimi sağlandığında çok ça faydası görülmektedir. Aşırıya kaçmadan dikkatli ve ölçülü kullanımında, gözle görünen bir değişime hazırlıklı olun.

Ben kendi diyetimi şöyle kısaca yazayım arkadaşlar.Sabah kalkar kalkmaz ilk önce 2 su bardağı ılık su içiyorum.Sonra evi derleyip toplayana kadar bir iki saat geçiyor.Kahvaltı için bir dilim diyetlik ekmek ile masada olan her şeyden tadiyorum.Yani çok diyetlik takilmiyorum desem yeridir.Ben hayatımda ekmeği şekeri ve hamur işlerini çıkardım.günde sadece bir dilim ekmeği kahvaltıda yiyorum.Mesela tavada yumurta yapıyorum az tereyağı ile bir dilim ekmekle yumurtayı yerim.sonra recellerimden ve baldan birer çay kaşığı alırım şeker ihtiyacımı gidermek için.

leylaileyemeksaatiyag yakici cay 1

Bence çikolata yemektense bal ve reçel yemek en güzeli.ama tabi sadece bir çay kaşığı kadar.abartmadan yediğimiz zaman inanın kolaylıkla gidiyor aldığımız kilolar.Sabahları salata domateste tüketirim.zeytin peynir yani aklınıza gelebilcek her şeyden birer kaşık veya çatal alır tadına bakarım ve tabi yavaş yavaş yemeye tadına varmaya çalışırım.Kahvaltim bittikten sonra bir saat sonra yine iki bardak su içerim.

leylaileyemeksaatiyag yakici cay 2

Sonra bir tane elma veya bir büyük dilim ananas yerim.Sonra yine aradan bir saat geçince su içerim.Derken akşam saat dörtte akşam yemegimi yerim.Yemek olarak yine diyetlik çok seçmem.evde yaptığım yemekten ekmeksiz bir küçük tabak yerim.yanında bol salata yaparım ve üzerine salatalık yoğurt sosu dökerim.yemegimi yedikten sonra bir saat yürüyüş yaparım.Sonra zaten akşam oluyor ve çocukları yatır evi derle topla derken iki saat geçiyor.Bu arada yine bol bol su içerim.Akşam saat sekiz dokuz gibi yağ yakıcı çayımı demleyip bir güzel içerim.Evet çayın tadı pek hoş değil ama bu çayla ben acayip zayifladim.2 ayda 14 kilo verdim.Ve bir önceki cayimla bu cayimin arasında biraz fark var.Yağ yakımını hızlandırmak için doktorların tavsiye ettiği bir kaç bitki daha ekledim çayımıza.inşaallah hep birlikte istedigimiz kilolara düşeceğiz Arkadaşlar.Lütfen aşağıda vereceğim malzemelere karşı alerjiniz varsa yapmayınız.Bu malzemelerden size zararlı olanı olabilir.herkezin bünyesi bir değil.

leylaileyemeksaatiyag yakici cay 3

Lütfen bu çayı sağlıklı olanlar ve hiç bir bitkiye alerjisi olmayanlar tüketsin.Alerjiniz varsa lütfen doktorunuza danişin ve öyle uygulayın.Hamile ve emziren Anneler lütfen sizde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.Ben ve binlerce üyemiz bu çayla çok zayifladik.Ve çayın etkisinin daha hızlanması için bir kaç yeni baharat bitki ekledim.Şimdi artık yeni çayımızı içmeye başladım.İlerki günlerde sizlere ve buraya ne kadar kilo verdiğimi devamlı yazicam inşaallah.

leylaileyemeksaatiyag yakici cay 4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here