1. Gevrek Sokak Simidi Tarifi

Günaydınnnn

Sabah sabah sizler için Simit Tarifimizi yeniledik Arkadaşlar.Biliyorsunuz artık eski tariflerimi yenileyip tekrar ekliyorum :)) Sokak simidimizide bu sefer sizler için Videoya çektim ve Youtube kanalımıza yükledim:)Bu tarifi yapanlar artık dışardan simit almayacaklar.Tarifimize yüzde yüz garanti veriyorum Dostlar.Simidimizi yapan Dostlarımızdan ise özel yorum bekliyorum.Haydin tarifimize geçelim şimdi:)

3 YORUMLAR

  1. Merhaba Leyla hanım, Ankara simidini çok seviyorum ama Ankara’mdan uzağım. Buradaki simitler az tuzlu az pişmiş hiç sevmiyorum. Tarifinizi yapmak istiyorum ama bize çok fazla. Bir ekmeği bitirene kadar canımız çıkıyor. Fazla malzemeli tariflerinizi beğensem de yapamıyorum bu yüzden 🙁 Bu tarifi yarı yarıya yapsam bir sıkıntı olur mu? Bir de normal pekmez yok ama keçiboynuzu özü var o olur mu?

  2. Leyla abla senin telefon uygulaman hiç kullanışlı olmamış. Tariflere daha kolay ulaşayım diye indirdim ama malesef arama kısmı yok. Kategori kısmı da yok. Resimler kategorisi açılmıyo. Tarif bulmak çok zor. Bi düzeltiverin de rahatca kullanilsin ablacim ☺

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here